CRACOW FASHION AWARDS
poprzednie edycje

logo SAPUSzkoła Artystycznego Projektowania Ubiorupowstała w roku 1994. Jest 2,5 letnią szkołą policealną. Nauka odbywa się w trybie dziennym i zaocznym. Nadzór pedagogiczny nad działalnością szkoły sprawuje Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Szkoła posiada uprawnienia do wydawania dyplomu z tytułem projektanta mody.

15 lat doświadczeń i nowoczesne podejście do problemu kształcenia projektanta mody owocuje dużą ilością absolwentów znajdujących pracę w największych firmach odzieżowych m.in. House, Cropp, Reserved, Big Star, Americanos Vistula, Ravel, Royal Collection, Orsay, Solar, Ola Styl Studio, Ryłko. Wiele osób również zakłada własne firmy. Promocja najlepszych projektantów jest realizowana na pokazach mody z udziałem profesjonalnych modelek i modeli z agencji Reklamex.

przejdź do strony KSA

logo REKLAMEX Reklamex - Agencja modelek i promocji mody od 1989 roku.

Odpowiedzialność i rzetelność zapewniły stabilną pozycję firmy na rynku oraz pozwoliły na stałą, satysfakcjonującą współpracę z Klientami: licznymi agencjami modelek na całym świecie, polskimi agencjami reklamowymi i pijarowskimi, ze stacjami telewizyjnymi oraz dużą ilością firm odzieżowych i kosmetycznych.

Modelki agencji można zobaczyć na wybiegach Nowego Jorku, Mediolanu, Paryża, Londynu oraz na sesjach zdjęciowych w międzynarodowych kampaniach i światowej prasie min. w Vogue, Harpers Bazaar.Twarze agencji reklamują wiele produktów w całej Polsce, biorą udział w sesjach zdjęciowych dla takich czasopism jak Pani, Twój Styl, Uroda, Wysokie Obcasy oraz wielu innych...

Zespół Reklamexu wyróżnia kreatywność, indywidualne, kompleksowe podejście do zleceń oraz pełne zaangażowanie i pasja.

przejdź do strony Agencji REKLAMEX

logo KSAZobacz co dzieje się w KSA! Więcej na naszej stronie...

Ubierz pajacyka! - współpraca z Polską Akcją Humanitarną.
Krakowskie Szkoły Artystyczne zostały zaproszone do współpracy przez Polską Akcję Humanitarną przy organizacji konkursu "Ubierz pajacyka", pokazu oraz aukcji charytatywnej.

Junk Fashion Show 2010
Junk Fashion Show. Dosłownie- moda ze śmieci. I rzeczywiście- nie obyło się bez, zgubionych przez modelki, ścinków i pudełek na wybiegu. Moda i śmieci? Takie połączenie możliwe jest tylko na pokazach Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

Nowy budynek Krakowskich Szkół Artystycznych
Zobacz zdjęcia nowoczesnej siedziby przy ul. Zamoyskiego 52 o łącznej powierzchni 1600m2.

strona główna | newsletter | kontakt | do góry