CRACOW FASHION AWARDS
poprzednie edycje

plakat CFA 2009Tegoroczny pokaz dyplomowy Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru w Krakowie oprócz tego, że tradycyjnie wyłonił największe talenty polskiej młodej mody spełnił tez funkcję zbiorowej terapii. Eksplozja barw, form i kolorów i niezwykła wyobraźnia autorów przeniosła ponad tysięczną publiczność Centrum Kultury w zupełnie inny świat. Świat, w którym moda i to co nosimy może przyczynić się do poprawy nastroju i wyrażenia własnej osobowości. Świat, którego kryzys nigdy nie dotyka.

plakat CFA 2008Pokaz dyplomowy studentów SAPU. Święto młodej mody tym razem trwało tylko jeden dzień, ale był to dzień pełen emocji, wyczekiwania i tremy, szczególnie dla pierwszy raz prezentujących swoje kolekcje przed tak szeroką publicznością absolwentów Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru. To właśnie oni byli głównymi bohaterami sobotniego popołudnia i wieczoru. 67 prezentowanych kolekcji obejrzała nie tylko ponad tysięczna publiczność.

plakat CFA 2007 Dwa dni, 50 modelek, 50 kolekcji i 10 lat tradycji. Znana dotąd pod nazwą "Igłą Malowane" impreza organizowana przez Szkołę Artystycznego Projektowania Ubioru po raz kolejny przyciągnęłą ogromną publiczność do Nowohuckiego Centrum Kultury. 24 i 25 marca Kraków stał się stolicą polskiej młodej mody. Spośród prezentujących swoje dyplomowe kolekcje absolwentów SAPU Rada Wysokich Krawców wspólnie z Radą Mediów wybrała Kolekcję Roku i przyznała wyróżnienia.

plakat IGŁĄ MALOWANE X Ta jubileuszowa edycja zgromadziła ponad 1000 gości z całej Polski i wielu przybyłych z zagranicy absolwentów i pasjonatów mody. W dniach 25 i 26 marca 2005r., odbyły się finały X edycji konkursu "IGŁĄ MALOWANE" w Nowohuckim Centrum Kultury w Krakowie. W konkursie wzięli udział absolwenci Krakowskiej Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru oraz goście z krajowych i zagranicznych szkół mody. Pokazom towarzyszyszyła wystawa prac młodych artystów, są to prace malarskie, rysunkowe i fotograficzne.

plakat IGŁĄ MALOWANE IX Oważne kreacje mieszały się z klasycznymi krojami. "Opętanie", "Szepty", "Rozdarcie", do tego "Madamme" z "Wiosenną Capuccino" i "Sweet Lolita" - to wybrane nazwy kolekcji strojów młodych projektantów prezentowanych podczas 9 edycji "Igłą Malowane".

logo KSAZobacz co dzieje się w KSA! Więcej na naszej stronie...

Ubierz pajacyka! - współpraca z Polską Akcją Humanitarną.
Krakowskie Szkoły Artystyczne zostały zaproszone do współpracy przez Polską Akcję Humanitarną przy organizacji konkursu "Ubierz pajacyka", pokazu oraz aukcji charytatywnej.

Junk Fashion Show 2010
Junk Fashion Show. Dosłownie- moda ze śmieci. I rzeczywiście- nie obyło się bez, zgubionych przez modelki, ścinków i pudełek na wybiegu. Moda i śmieci? Takie połączenie możliwe jest tylko na pokazach Szkoły Artystycznego Projektowania Ubioru.

Nowy budynek Krakowskich Szkół Artystycznych
Zobacz zdjęcia nowoczesnej siedziby przy ul. Zamoyskiego 52 o łącznej powierzchni 1600m2.

strona główna | newsletter | kontakt | do góry